wtorek, 12 kwietnia 2016

Wiosenne porządki na bloguBlog Fashion Art Cuisine, który założyłam równo rok temu staje się wśród Was coraz bardziej popularny. Bardzo Wam za to dziękuję!! Treści, które tu zamieszczam spotykają się z Waszym miłym przyjęciem, jednak publikacji nowych postów brakowało pewnej regularności. Dlatego, podczas niedzieli spędzonej na świeżym powietrzu (za to uwielbiam wiosnę!), postanowiłam przeorganizować blog i uporządkować treści publikowane za jego pośrednictwem w pięciu tematycznych działach. Wszystkie nawiązują oczywiście do tytułu i myśli przewodniej strony: mody, sztuki i kuchni.

wiosna stylizacja
 legginsy - Calzedonia; baleriny - Ryłko (kolekcja zeszłoroczna); koszula - Zara (tutaj); torebka - Michael Kors; kurtka dżinsowa - Lee


Oto one:
1/ Outfits Of The Week – post pojawiał się będzie w poniedziałki, bo poniedziałek to dobry moment na to, by zaplanować stylizacje na cały nadchodzący tydzień. Zwykle nie jest to proste zadanie, dlatego postaram się Wam w tym pomóc, dzieląc się z Wami moimi pomysłami :)

2/ Przeczytane, Obejrzane – wtorki z kulturą to recenzje książek, filmów, wystaw, ciekawostki ze świata sztuki i kultury.

3/ Marka pod lupą – w środy przypatrzymy się markom modowym, tym mniej i bardziej znanym.

4/ Z polskich, europejskich, światowych blogów – czwartek to ten moment, w którym chciałabym przyjrzeć się działalności innych blogerów i na ich stronach poszukać inspiracji kulinarnych i modowych.

5/ Przepis Dnia – w piątki na blogu publikować będę przepisy. W końcu zbliża się już weekend, a wraz z nim więcej wolnego czasu, który można poświęcić na przykład na eksperymentowanie w kuchni, prawda? 

wiosna

wiosna


wiosna


Co myślicie o tym pomyśle? Macie jakieś własne propozycje? Piszcie!

2 komentarze: